Inteligentny system nawadniający

Dlaczego automatyczny system Nawadniający?

Piękny i zadbany ogród wymaga systematycznego podlewania. Podlewanie roślin w tradycyjny sposób zajmuje mnóstwo czasu oraz wiąże się z deficytem wody, a co za tym idzie zmarnowaniem kosztownego materiału roślinnego w postaci drzew i krzewów albo świeżo założonego trawnika dlatego coraz więcej osób inwestuje w automatyczne systemy nawadniania.

Dlaczego inteligentny system nawodnieni Hunter Hydrawise ?

Tradycyjne automatyczne systemy nawadniania nie analizują warunków pogodowych oraz deficytu wody działają na podstawie ustalonego harmonogramu oraz czujnika deszczu, który zatrzymuje nawodnienie w przypadku wystąpienia opadów co najczęściej wiąże się z deficytem albo nadmiarem wody co ma zgubny wpływ na roślinność, małą efektywność podlewania oraz nadmierne zużycie wody.

Dlatego dzięki naszemu doświadczeniu w technice nawadniania ogrodu wybraliśmy naszym zdaniem najlepszy inteligentny system nawadniania dostępny na rynku w celu zapewnienia naszym inwestorom sprawdzonych i praktycznych rozwiązań służących na lata.

Hunter Hydrawise pozwala na ograniczenie poziomu zużycia wody nawet do 50%. System dostosowuje automatycznie częstotliwość i długość działania do aktualnej sytuacji pogodowej. W ten sposób inteligentny system nawadniania pobiera tylko tyle wody, ile potrzebuje. Umożliwia to racjonalne gospodarowania zasobami naturalnymi i wpływa na niskie koszty eksploatacji.

inteligentny system nawadniający
inteligentny system nawadniający
Hunter Hydrawise
Hydrawise Controller
Inteligentne zraszanie

Czym wyróżnia się inteligentne nawadnianie Hunter Hydrawise?

Sercem systemu jest innowacyjny sterownik odznaczający się wieloma przydatnymi funkcjami. Do najważniejszych zaliczają się:

Hydrawise Controller
9

Zarządzanie systemem z dowolnego miejsca na świecie

Przy użyciu dedykowanej aplikacji (działającej na urządzeniach mobilnych wyposażonych w iOS lub Android) możesz w dowolnym momencie monitorować systemy nawadniania, a w razie potrzeby modyfikować ich parametry.
9

Łatwa konfiguracja

Za pomocą sterownika Hydrawise w kilka minut przebrniesz przez wszystkie etapy konfiguracji. Urządzenie wyposażono w graficzny interfejs z ekranem dotykowym ułatwiającym szybką zmianę nastaw. Wszystkie zmiany możesz również dokonać w aplikacji mobilnej.
9

Harmonogram podlewania dopasowany do pogody

Inteligentny system nawadniania z funkcją Predictive Watering zmienia częstotliwość podlewania na podstawie danych meteorologicznych pochodzących z najbliższych stacji metrologicznych.
9

Sprawne serwisowanie

W przypadku pęknięcia rury, wycieku czy innej awarii system wysyła automatyczne powiadomienie i automatycznie odcina źródło wody. To pozwala na natychmiastową reakcję i wyeliminowanie problemu we wczesnej fazie co pozwala uchronić twój ogród przed zniszczeniem. Ponadto dzięki możliwości zdalnego monitorowaniu systemu przez twojego wykonawcę nie musisz oczekiwać na przyjazd serwisu w celu dokonania korekt pracy systemu.
Natalis Garden
Oczywiście system nawodnienia to nie sam sterownik, ważnymi elementami jest również dobór wysokiej jakości materiałów pozostałych elementów systemu oraz profesjonalne wykonanie przez certyfikowanego wykonawcę. Pamiętaj również, że fundamentem każdego systemu nawodnienia jest profesjonalnie wykonany projekt nawodnienia bez którego są małe szanse, że twój system będzie działał porwanie. Te wszystkie elementy mają znaczący wpływ na wydajność systemu oraz prawidłowe jego działanie przez długie lata.

Projektowanie, instalacja i serwisowanie systemu nawadniania – pozostaw to nam!

Jesteśmy z naszymi klientami od etapu projektowania po realizację i serwisowanie inteligentnych systemów Hunter Hydrawise. Pomagamy w realizacji optymalnych rozwiązań i rozwiązujemy wszystkie problemy związane z nawadnianiem ogrodów.

Chcesz zainstalować inteligentne nawadnianie? Jeśli tak, skontaktuj się z nami!

Inteligentne zraszanie

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

13 + 13 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

Pelnik 1G

14-105 Łukta

biuro@natalisgarden.pl

We speak English