Mury oporowe

Mury oporowe ALLAN BLOCK®

Opatentowany system murów oporowych dedykowanych do rozwiązań przemysłowych, infrastrukturalnych, jak również ogrodowych. To w pełni zaprojektowany, sprawdzony i jedyny system ścian oporowych na świecie, który przeszedł badania sejsmiczne prowadzone w japonii.

Co warto wiedzieć?

Technologia budowy

Mur oporowy, który zachowuje stabilność dzięki swojej masie nazywany jest grawitacyjnym murem oporowym. Właściwości produktów ALLAN BLOCK® sprawiają, że budowanie murów oporowych jest niezwykle proste. Cechy te czynią system ALLAN BLOCK® najefektywniejszym i najekonomiczniejszym na rynku.

Każdy element jest solidnie osadzony na swoim miejscu dzięki opatentowanej przedniej wypustce. Nie musimy korzystać z żadnych dodatkowych kołków, zapraw czy łączników.

Budowa bez betonu. Technologia budowania bez zaprawy naprawdę dział i są wykorzystywane od stuleci po dziś dzień na całym świecie. Wznoszenie ścian oporowych z zachodzących na siebie i układanych na sucho pustaków pozwala na większą elastyczność konstrukcji a co za tym idzie bardziej elastycznego projektowania ścian oporowych. Bez zaprawowa konstrukcja w połączeniu z otworami w pustakach i drenażem za murem pozwalają wodzie na swobodny przepływ przez mur.

Właściwość ta powoduje zmniejszenie nadmiernego ciśnienia wody a co za tym idzie długowieczność zbudowanego muru.

Zastrzeżony system pustego rdzenia firmy ALLAN BLOCK®, w porównaniu z systemami pełnymi przynosi wiele korzyści takich jak dowolny kształt oraz bogata kolorystyka i wzornictwo.

Jako dystrybutor marki ALLAN BLOCK® oferujemy projekt montaż oraz możliwość nabycia materiału w naszej firmie. Jesteśmy dumni, z tego że pracujemy na najwyższej jakości materiałach oraz że współpracujemy z najlepszymi markami w Polsce i na świecie. Szczycimy się tym, że nasza edukacja nie kończy się tylko na certyfikacie z jednego szkolenia tylko rok w rok doszkalamy się żeby wykonać usługę na najwyższym poziomie.

Oferujemy:

9

budowę muru oporowego w ogrodzie

9

wzmocnienie skarp murem oporowym

9

budowę muru oporowego w przemyśle

9

budowę dedykowanych ścian oporowych

9

sprzedaż produktów ALLAN BLOCK®

mury oporowe
mur dom

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

1 + 1 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English