Nawierzchnie twarde, drogi

Podstawowy fundament Twojego krajobrazu

Nawierzchnie twarde stanowią podstawę i fundament do Twoich przyszłych planów związanych z kształtowanie krajobrazu. Nawierzchnie twarde powinny być staranie zaplanowane i przemyślane oraz zwykle są wdrażane przed nasadzeniem roślinności i innymi elementami uzupełniającymi krajobraz takimi jak trawnik.

Twarda nawierzchnia spełnia klika bardzo przydatnych i praktycznych funkcji. Jednak wybór odpowiednich materiałów może również dodać wiele walorów estetycznych do Twojej przestrzeni na świeżym powietrzu. Mogą być wykonane z kostki brukowej jak i wysokiej jakości systemu stabilizacji gruntu ,,eko kraty” Inovgreen.

Kostka brukowa

Jakość i wybór materiałów

Pamiętaj, że wybór dobrej jakości materiałów jak i profesjonalne wykonanie nawierzchni twardych zaowocują długoletnią bezproblemową eksploatacji. Dlatego na wykonane przez nas nawierzchnie twarde udzielamy 36 mc gwarancji przy pełnym zastosowaniu naszych technologii wykonania oraz materiału.

Jesteśmy z naszym inwestorem od etapu projektowania po realizację. Chcesz wykonać nawierzchnię twardą? Jeśli tak, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Oferujemy:

9

Układanie kostki brukowej

9

Montaż obrzeży betonowych, palisad

9

Budowę dróg dojazdowych do posesji

9

Renowacje dróg dojazdowych do posesji

9

Budowę parkingów

9

Montaż systemu stabilizacji gruntu przy pomocy ekokraty

9

Sprzedaż systemu stabilizacji gruntu Inovgreen

Kostka brukowa
Semmelrock AirPave
System stabilizacji gruntu ekokrata
System stabilizacji gruntu ekokrata

System stabilizacji gruntu ekokrata

Powierzchnia biologicznie czynna doskonale wpisuje się we współczesne trendy ekologicznego zagospodarowania terenu. Zastosowanie kratek pozwala na zachowanie wymaganej przepisami powierzchni biologicznie czynnej przy realizacji inwestycji.

Powierzchnia z ekokraty jest przepuszczalna – naturalnie odprowadza wądę deszczową do gruntu, elastyczna, wytrzymała i świetnie sprawdza się przy:

 

  • budowowie dróg, miejsc parkingowych, dróg dojazdowych, podjazdów, lądowisk
  • w ogrodach, terenach zielonych, parkach miejskich, tarasach

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

7 + 3 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English