O nas

Czy zastanawiałeś się co jest dla Ciebie ważne?

Na tak postawione pytanie każdy z nas odpowiedziałby zapewne inaczej. Dla każdego ważne są inne rzeczy. Miłość, rodzina, praca, akceptacja. Tylu ilu ludzi tyle różnych odpowiedzi. Jest jednak coś co jest ważne dla bardzo wielu z nas. To otoczenie, w którym żyjemy.

Na podstawie otoczenia wybieramy miejsce do mieszkania, planujemy wakacje czy nawet wieczorne wyjście z przyjaciółmi. Wszyscy chcemy przebywać w miejscach, które nam się podobają i w których dobrze się czujemy. To naturalne!

Stawiamy na nowoczesność i wysoką technologię

Stawiamy na nowoczesność i wysoką technologię, ale nie dlatego żeby chwalić się tym, że dysponujemy unikalnym sprzętem tylko dlatego żeby czas, który poświęca nam klient był skrócony do minimum. Szanujemy Twój czas.

Natalis Garden PL to firma rodzinna

Natalis Garden Pl to rodzinna firma, która powstała z zamiłowania do piękna krajobrazu. Budujemy ogrody, zakładamy trawniki i kształtujemy krajobraz. Szczegóły naszej oferty znajdziesz w innej części naszej strony. Chcemy natomiast żebyś wiedział co jest dla nas najważniejsze i na czym się koncentrujemy.

Człowiek – to on jest dla nas największą wartością. Wszystko co robimy, robimy z myślą o człowieku, a nie o kliencie. Dla nas nie jesteś klientem tylko Partnerem. Dlatego sposób kontaktu z naszymi klientami-partnerami to coś na co kładziemy największy nacisk.

Słowo, które jest dla nas bardzo ważne podczas procesu obsługi to uważność, czyli dbałość o szczegóły i koncentracja na potrzebach klienta. Twoja satysfakcja jest naszym celem, ponieważ w pełni zadowolony klient to klient, który dobrze o nas mówi i miło nas wspomina.

{

My – Natalis Garden PL – dbamy właśnie o to, aby to otoczenie było piękne, estetyczne i aby Twój widok za oknem sprawiał Ci możliwie jak najwięcej przyjemności.

Chcemy powiedzieć Ci jeszcze coś bardzo ważnego…

To czy będziemy dla Ciebie pracować nie zależy tylko od tego czy będziesz tego chciał. Najważniejsze jest to, że my musimy być absolutnie pewni, że praca, którą wykonamy ma sens i że będziemy w stanie zagwarantować Ci absolutnie najlepszy efekt końcowy.

Tak jak już mówiliśmy – najważniejszy jest CZŁOWIEK.

Ania i Marcin
r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English