Projektowanie krajobrazu

Zbuduj ogród swoich marzeń!

Budując dom zastanawiasz się co powinno znaleźć się w Twoim przyszłym ogrodzie, często masz kilka różnych pomysłów, które chciałbyś wdrożyć do swojego przyszłego ogrodu ale nie jesteś pewien czy będą one pasowały do Twojego otoczenia.

Dobrze wykonany projekt uwzględni wszystkie Twoje potrzeby, nada charakter oraz pozwoli zlokalizować wszystkie elementy i strefy Twojej przestrzeni.

Dobrze zaprojektowana przestrzeń zapewni przyjemność zarówno właścicielowi jak i jego rodzinie. Ważne jest żeby projekt zaspokajał oczekiwania i potrzeby właściciela i jego rodziny. Często właściciele nie są w stanie precyzyjnie określić swoich wymagań i potrzebują wskazówek od doświadczonego projektanta.

projektowanie krajobrazu

Od projektu do realizacji – dlaczego jest to tak ważne?

Tworząc projekt ogrodu należy wziąć pod uwagę położenie, ukształtowanie terenu, jego otoczenie i przeznaczenie.

Projekt ogrodu nie może być postrzegany jako wyizolowana zamknięta przestrzeń. Wyzwaniem dla projektanta jest umiejętne pogodzenie oczekiwań właściciela ze stanem realnym terenu.

Skontaktuj się z nami, z przyjemnością stworzymy dla Ciebie wymarzony projekt Twojej przestrzeni.

Dlaczego warto zaprojektować przestrzeń z Natalis Garden Pl?

Ważnym elementem stworzonego projektu jest jego późniejsze wykonanie. Jako wykonawcy wiemy jak stworzyć dobry projekt, który będzie możliwy do zrealizowania.
Na etapie projektowania bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki zewnętrzne pod uwagę. Nasi specjaliści na etapie projektu dbają o każdy szczegół Twojego projektu.
Nie chcemy żeby nasi inwestorzy byli uwięzieni w swojej przestrzeni ,tylko mieli swoja strefę odpoczynku, przestrzeni w której spotykają się z rodziną, przyjaciółmi.

Tworzymy projekty, które dbają o komfort Właściciela i jego rodziny.

projektowanie krajobrazu

Dbając o Twój budżet…

Jako wykonawcą często zdarza nam się, że projekt dostarczony przez inwestora, który sporządził we własnym zakresie wymaga przeprojektowania, ponieważ nie został dostosowany do potrzeb inwestora, nie uwzględniał budżetu, który inwestor mógł przeznaczyć na budowę ogrodu oraz nie uwzględniał warunków panujących na terenie inwestycji co znacznie wpływało na wyższe koszty innych instalacji np. instalację systemów nawadniających, oświetlenia czy robotów koszących. Dlatego dbając o budżet inwestora nawiązując współpracę z nami będziesz mógł zrealizować projekt Twoich marzeń.

Pamiętaj przed realizacją inwestycji takich jak : ogród, nawierzchnie twarde, ściany oporowe, oświetlenie ogrodu, zagospodarowania wody deszczowej , montażu systemy nawadniającego, odwodnienia terenu, warto jest wykonać projekt żeby na etapie realizacji uniknąć kosztownych poprawek.

Ile kosztuje projekt ogrodu?

Trudno jest podać zakresy budżetowe dla elementów projektu. Tego typu projekty wymagają wizyty na miejscu inwestycji w celu ustalenia zakresu budżetu przeznaczonego na inwestycją, ponieważ każda sytuacja jest inna. Każdy budżet jest inny. Każde potrzeby są inne.

Wiele czynników wpływa na ostateczną wycenę projektu, projekty wyceniamy indywidualnie po przeprowadzeniu wizji lokalnej terenu oraz po rozmowie z inwestorem i uwzględnieniu jego potrzeb.

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

12 + 5 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English