Roboty basenowe

Inteligentny samoobsługowy robot basenowy

Z NEMH2O będziesz miał więcej czasu dla siebie i Twojej rodziny!

Bezprzewodowe i bezszelestne roboty basenowe są nowoczesnym rozwiązaniem zarówna do basenów zewnętrznych i krytych. Pracują 24/7 i mogą pozostać w wodzie przez cały rok. Doskonale sprawdzaja się w przypadku przydomowych basenów, jak i basenów komercyjnych. Idealnie radzą sobie na każdej powierzchni, w przypadku pionowych ścian oraz chropowatych i gładkich powierzchni. Dotrą do każdego narożnika, łuku czy poradzą sobie ze stopniami.

Dedykowana aplikacja pozwala na obsługuję NEMH20 z dowolnego miejsca na ziemi.

Robot basenowy NEMH2O

NEMH2O to innowacyjny robot opracowany przez twórców Ambrogio Robot, w celu zapewnienia w pełni automatycznego czyszczenia basenu lub stawu kąpielowego.

Bezprzewodowa technologia NEMH2O powoduje swobodne przemieszcza się bez żadnych ograniczeń. Ładuje się samodzielnie w wodzie poprzez indukcję bez potrzeby jakiejkolwiek ingerencji z zewnątrz. Raz zainstalowany, może pozostać w wodzie przez cały rok, dzięki możliwości używania go bez filtra (wykorzystując obecność i współpracując z systemem filtrów zainstalowanych w basenie lub stawie kąpielowym). Dostosowuje się do każdej powierzchni, zarówno pionowej jak i poziomej. Pracuje taką samą efektywnością zarówno w małych jak i dużych zbiornikach, o powierzchni gładkiej lub chropowatej, bez problemów radzi sobie narożnikach, łukach także na stopniach!

NEMH2O, jak żadne inne, wcześniejsze urządzenia, dba cały rok o czystość Twojego basenu lub stawu kąpielowego, stając się cennym sprzymierzeńcem, bez którego się już nie obejdziesz.

Robot basenowy NEMH2O
Robot basenowy NEMH2O

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

12 + 6 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English