System zagospodarowania wody deszczowej

Wydajnie wykorzystaj wodę deszczową

Systemy wykorzystania wody deszczowej to wydajne rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić do 50% wody pitnej. Ergonomia, oszczędność, mniejsze podatki — to wszystko sprawi, że więcej pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni.

Wyobraź sobie wodę, za którą nic nie płacisz. Pranie, sprzątanie, spłukiwanie toalet czy mycie samochodu — a to wszystko tylko za cenę energii elektrycznej. To jest możliwe! Za każdym razem, gdy pada deszcz, drogocenna deszczówka spływa z Twojego dachu i wsiąka w ziemię niejednokrotnie powodując przy tym nie małe zniszczenia. A mógłbyś ją zagospodarować dla własnych celów! Magazynowanie wody deszczowej się opłaca!

Naziemny i podziemny zbiornik wody deszczowej

Nowoczesne zbiorniki retencyjne pięknie prezentują się w ogrodzie, nie zaburzając koncepcji estetycznej. Spośród wielu modeli wybierzesz eleganckie donice, kwietniki, a także instalacje imitujące pnie drzew. Niezależnie od preferowanego stylu, z pewnością znajdziesz urządzenie, które nie rzuca się w oczy, a wręcz dyskretnie dopełnia wystrój ogrodu.

Oferujemy zestawy dla rozwiązań podziemnych. To najwyższej jakości zbiorniki, wkopane tuż pod Twoim trawnikiem. Woda deszczowa przy pomocy rur odprowadzana jest z dachu i trafia do podziemnego urządzenia. Stamtąd — zależnie od wybranego zestawu — możesz ponownie ją pobrać i wykorzystać na wiele sposobów, np. do podlania ogrodu.

Jako dystrybutor urządzeń retencyjnych oferujemy zbiorniki podziemne i nadziemne o różnej pojemności — po to, by dopasować się do Twoich potrzeb.

Korzyści płynące z magazynowania wody deszczowej

  • Mniejsze podatki
  • Redukcja zużycia wody pitnej
  • Pozytywny wpływ na środowisko
  • Deszczówka lepiej nadaje się do podlewania roślin domowych i ogrodowych
  • Zmniejszenie ogólnego zapotrzebowania na wodę pitną
  • Niezależność od tradycyjnych źródeł

Pobierz katalogi:

Oferujemy:

Kompleksową usługę montażu systemu wykorzystania wody deszczowej oraz drenaży

  • W domu i ogrodzie ze zbiornikiem podziemnym
  • W ogrodzie ze zbiornikiem podziemnym lub dekoracyjnym
  • Układy rozsączające: tunele, studnie chłonne, skrzynki rozsączające

Sprzedaż zbiorników podziemnych i dekoracyjnych , filtrów, pomp, układów rozsączających i akcesoriów ogrodowych do wody deszczowej.

Jak wygląda współpraca z Natalis Garden?

Zaczynamy od spotkania z klientem i dialogu. Wysłuchamy Twoich potrzeb i pomysłów, by wspólnie zadecydować o najlepszym rozwiązaniu. Po ustaleniu najważniejszych punktów wykonujemy dla Ciebie plan oraz kosztorys. Pomożemy także w wypełnieniu wniosku o dofinansowanie na magazynowanie wody deszczowej w ramach programu “Moja Woda”.

Gdy wszystko będzie uzgodnione, przejmujemy kontrolę — nie musisz martwić się montażem instalacji.

Zrobimy to za Ciebie, byś mógł spać spokojnie. Po zakończeniu całego procesu dalej wspieramy i pomagamy utrzymać zbiornik w dobrej kondycji. Nawiązujemy długotrwałe relacje z naszymi klientami, oparte na zasadach transparentności i partnerstwa.

Zapraszamy do kontaktu. Wspólnie dobierzemy najlepszy zestaw spełniający Twoje potrzeby.

System zagospodarowania wody deszczowej

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

4 + 12 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English