Wypożyczalnia robotów koszących

Wypożyczyć kosiarkę automatyczną

To urządzenie wykona całą pracę za Ciebie!

Dostarczymy robota koszącego Ambrogio w wybranym terminie do Twojego domu. Zainstalujemy stację ładowania, skonfigurujemy ustawienia i wykonamy test. Odpowiemy na każde Twoje pytanie i pokażemy jak działa aplikacja do sterowania Twoją kosiarką automatyczną.

Robot koszący wykona za Ciebie całą pracę – perfekcyjnie skosi trawnik, ominie przeszkody, świetnie poradzi sobie na wzniesieniach, a następnie samodzielnie wróci do stacji ładowania, aby nabrać energii do dalszej pracy.

Co więcej, kosiarka automatyczna pracuje tak cicho, że może kosić trawę nawet w nocy, nie przeszkadzając sąsiadom. Ponadto jest przyjazna dla środowiska i zużywa bardzo mało prądu!

Twoje rozstanie z robotem może być bardzo bolesne. Jedź na wakacje, odpoczywaj w ogrodzie, obserwując jak robot koszący pracuje za Ciebie. Nasze roboty szybko stają się członkiem Twojej rodziny, bez którego ciężko wyobrazić sobie ogród.

Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz dogodny termin na prezentację wybranej kosiarki na Twoim trawniku.

Wypożyczalnia robotów koszących
Wypożyczalnia robotów koszących
Robot koszący

Zostaw swój numer telefonu - oddzwonimy!

Zostaw swój numer telefonu, a my w ciągu 48 godzin oddzwonimy i umówimy się na spotkanie w miejscu wykonywania prac. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Czy chcesz od razu zostawić wiadomość?

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

13 + 15 =

r

Klauzula informacyjna RODO

Natalis Garden PL

ul. Jana Heweliusza 11/811

80 - 890 Gdańsk

biuro@natalisgarden.pl

We speak English